KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12012657
nr 1201 2657
Oidentifierad konstnär. Porträtt, signerad JC -47. Olja på duk. Ca 51x40 cm
Kondition: färgbortafall, skadad ram
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 september 2018
kl 19:16:39
3/9 15:52:19